Vše je volba

Vítejte na webu o Michaelově učení

 

Michaelovo učení je uceleným filozofickým systémem, jehož cílem je porozumění sobě samému, ostatním, i okolnímu světu. Michael je nefyzická bytost zvaná entita, která komunikuje a učí z kauzální pláně skrze metodu zvanou channeling. Jedním z hlavních motivů Michaelova učení je důraz na osobní zodpovědnost za to jak naše každodenní volby utvářejí náš svět. Michael často opakuje že vše je volba.

 

Kde začít

Úvod do Michaelova učení

Channeling

25.09.2019 23:56

Váš recept na štěstí

Workshop, 17. června 2017 Michael: Všechny zdravíme. Jsme tu, a můžeme začít. Dnes budeme mluvit o štěstí. Než se pustíme do jakýchkoliv technických a intelektuálních detailů týkajících se pochopení, pěstování a udržování Štěstí, položíme všem přítomným několik otázek. Cvičení INSTRUKCE -...
23.03.2014 14:00

Devět potřeb

Channel: Troy Tolley [Michael] Zdravíme vás. Jsme tu a jsme připraveni s vámi diskutovat na vybrané téma.   Proč je důležité být si vědom svých Potřeb Jedním z důvodů, proč je důležité porozumět dynamice Devíti Potřeb, ať už v kontextu sebe samého, druhých, jakéhokoliv společenství, či...
29.09.2013 16:42

Co je to Karma

Kategorie Karmy Existují dvě různé kategorie Karmy: Vlastní Karma (neboli Auto-Karma) a Karma mezi Esencemi. Většina našich studentů používá termín Karma ve smyslu “Karma mezi Esencemi”. Jedná se o dva odlišné typy Karmy. U obou kategorií lze říci, že jde o Nerovnováhu, pocházející z Intenzity....
16.03.2013 14:31

Kruh Opory

Aby člověk mohl prožít takzvaný “naplněný” život, ve kterém uspokojivě dosáhne toho, co si naplánoval, vesmír vytvořil koncept tzv. Skupiny, neboli Kruhu Opory. Tento Kruh Opory sestává z dvanácti Pozic, tj. jedinců, kteří hrají určitou Roli ve vašem životě. Každý z nich se specializuje na určitý...
31.01.2013 21:24

Klimatická změna

[Otázka] Co můžeme na osobní úrovni dělat ohledně klimatické změny? [Michael] Klimatická změna probíhá na dvou úrovních. Na jednu z nich nemá lidstvo vliv a nemůže ji ovlivnit, zatímco ta druhá je založena na příčinách, které vedou k určitým důsledkům. Klima planety se pohybuje ve velkých cyklech,...

Můj blog

20.01.2013 20:03

Odpuštění

Odpuštění jako něco, co děláme pro jiné? Lidé často mluví o odpuštění jako o něčem co člověk dělá pro někoho druhého, nebo dokonce jako o něčem, co dělá, protože je “lepší”, “dobrý křesťan” a podobně. A tento pohled je v naší kultuře tak rozšířený, že ho většinou přijímáme naprosto nevědomě a...
09.11.2012 20:10

Tělesné kyvadlo

Tělesné kyvadlo se používá ke stejným účelům jako normální kyvadlo (nebo třeba virgule) ale používá se celé tělo. Normální kyvadlo jsem nikdy nepoužívala, nějak mi to nešlo. Metodu tělesného kyvadla jsem se naučila před lety na jednom workshopu na Witchfestu v Londýně. Zkoušela jsem najít nějaké...

Vyhledávání

© 2012-2020 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode